Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/susek/domains/polgar.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 601 Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/susek/domains/polgar.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 601

O nas

Specjalizujemy się w organizacji bankietów, przyjęć i imprez plenerowych. Każdorazowo przygotowujemy indywidualną ofertę, dostosowaną do wymagań i kieszeni naszych klientów. Przy tworzeniu zamówienia pomagamy w doborze ilości oraz rodzaju potraw i napojów. Doradzimy Państwu przy wyborze menu, które będzie najlepiej dopasowane do charakteru imprezy. Realizujemy zlecenia naszych gości każdorazowo opracowując koncepcję aranżacji, menu i obsługę dopasowując je do miejsca i charakteru wydarzenia.

W ramach swojej działalności przygotowujemy również wysokiej jakości wyroby garmażeryjne, takie jak: pierogi, naleśniki, krokiety, paszteciki i wiele wiele innych. Z przyjemnością dostarczymy nasze produkty we wskazane w zamówieniu miejsce. To co nas wyróżnia to wyłącznie świeże i domowe wyroby, bez wszechobecnej „chemii” i konserwantów, przgotowywane z wyselekcjonowanych produktów, dostarczanych przez regionalnych dostawców.

Piknik? Wesle? Komunia? Urodziny? Grill? A może urozmaicenie asortymentu w Twoim sklepie?

Zadzwoń już dziś, a nie pożałujesz!